Stedet for deg som vil noe mer!   
    Søk i våre sider:




Forsiden Nyheter Stall Hafskjold Jan Auen Hafskjold Rebekka Lie Andersen Hester/Horses Ridebaner Banetreninger Kurs med Piet Bilder fra gården/Pictures Resultater/Results Video Hester Galleri/pictures Linker kontakt English Version







 
 
Forsiden > Resultater/Results

RESULTATER:

2011

1 plass Arendal GP  (Canarias)

5 plass CSI** GP Spring Tour (Canarias)

7 plass 1.50 CSI*** ranking klasse spring tour (Canarias)

6 plass GP qual spring Tour (Canarias)

1 plass Medium tour AEG (Rhodos)

3 plass Puicanse 2.10 AEG (Canarias)

6 plass GP Qual AEG (Canarias)

2010

7 plass Speed Final Helsinki (Rhodos)

15 plass Helsinki Classics (Canarias)

9 plass Hippos Trophy Helsinki (Canarias)

9 plass Backe speed class Oslo Horse Show (Rhodos)

3 plass  Spillers Trophy Oslo Horse Show (Canarias)

6 plass Grenland GP  (Canarias)

2 plass Walber Open    (Rhodos)

Gull Lag NM (Victoria og Johan Gulliksen, Camilla Storemark og Jan (Canrias)

9 plass GP CSI Hammarø (Kirfa)

4 plass GP kval CSI Hammarø (Kirfa)

7 plass CSIO Norway GP  (Kirfa)

9 plass GP Qual 2 CSIO SOPOT (Canarias)

12 plass GP Qual 1 CSIO SOPOT (Kirfa)

7 plass Nation Cup SOPOT (Kirfa null feil)

4 plass Epona GP   (Kirfa)

6 plass CSI** GP Fredensborg (Kirfa)

3 plass Stall Kubberød GP Drammen (Kirfa)

1 plass CSI Cup Drammen (Canarias)

3 plass Tallinn*** GP  (Kirfa)

10 plass Tallinn*** WC   (Kirfa)

5 plass 1.45 Final Tallinn***  (Canarias)

5 plass Artic GP uke 1 (Kirfa)

5 plass Arctic GP uke 2 (Kirfa)

5 plass Puisance AEG (Canarias)

8 plass 1.45 GP Kval AEG (Canarias)

2 plass Med. Tur Finale AEG (Canarias)

2009

4 plass puisance Helsinki (Canarias)

4 plass puisance Oslo (Canarias)

7 plass GP Grenland  (Happy Irco)

5 plass Bergen Grand Prix  (Canarias)

2 plass Breeders Trophy 5 års (Cadis Z)

6 plass NM   (Canarias)

Bronse lag NM  (Happy Irco)

1 plass Tr.Heim Grand Prix  (Canarias)

2 plass Tr.Heim Mini Prix (Happy Irco)

2 plass 5 års finale Tr.Heim (Cadis Z)

3 plass Nation Cup Finland (Canarias)

6 plass Medium tour CSIO Drammen (Happy Irco)

12 plass Walber Derby CSIO Drammen (Happy Irco) 

3 plass Epona Grand Prix  (Canarias)

1 plass Arendal GP   (Canarias)

2 klasseseiere i CSI*** Lummen (Lapdanse)

8 plasseringer i CSI*** Lummen  (Happy,Akrobat,Canarias)

nr 1-2-3 i Arendal Mini Prix (Lappy,Happy,Canarias)

nr 5 1.50 CSI*** Vestfold (Canarias)

nr 15 150 CSI*** Vestfold  (Akrobat)

nr 7 140 CSI*** Vestfold (Lapdanse)

1 plass Battle of the sexes under AEG (Lapdanse)

Totalt 12 plasseringer under Arctic Equestrian Games

2008             

4 plass NM inne  (Canarias)

6 plass NM 6 års inne (Happy Irco)

5 plass 1.45 CSI*** Odense (Canarias)

9 plass 1.50 CSI**** Oslo  (Canarias)

9 plass 140 CSI**** Oslo (Lapdanse)

11 plass 140 CSI**** Oslo (Akrobat)

4 plass NM     (Canarias)

2 plass Breeders Trophy for 6 åringer  (Happy Irco)

Sølv Lag NM    (Canarias)

3 plass Nation Cup CSIO Tallinn (Canarias)

2 plass 7 års finale 1.40 CSIO Tallinn (Lapdanse)

7 plass 140-150 CSIO Drammen (Canarias)

6 plass CSI* GP Drammen (Rabondi)

1 plass CSIO Ypaja. kval til FinnDerby (Rabondi)

4 plass CSIO Ypaja. kval til FinnDerby (Lapdanse)

3 plass FinnDerby CSIO Ypaja. (Rabondi)

3 plass Nation Cup CSIO Ypäjä (Canarias)

9 plass GP CSIO Ypaja  (Canarias)

6 plass Nation Cup CSIO København   (Canarias)

1 plass Arendal GP (Canarias)

3 plass Sandnes GP (Rabondi)

1 plass 6 års finale Sandnes (Happy Irco)

2 plass 6 års finale Arendal (Happy Irco)

4 Plass Back on Track GP Kr.Sand   (Rabondi)

Repr. Norge i WC, Europafinalen i Den Bosch  (Canarias)

9 plass 1.40 CSI**** S`hertogenbosch      (Akrobat)

nr 6 i Ssang Young GP CSI**     (Canarias)

nr 5 i 7 års finale AEG                 (Lapdanse)

nr 3 i begge small tour finale AEG CSI** og CSI*** (Rabondi Z)

Plassert i 12 klasser under CSI Vestfold/AEG  (Canarias,Akrobat,Rabondi,Lapdanse)

Plassert GP kval CSI Århus           (Canarias)

Plassert 4 klasser CSI Århus   (Canarias og Rabondi)

2007                 can.jpg - 18.93 Kb

Vant 43 klasser

Norgesmester inne      (Canarias)

4 plass 1.40 speed CSI*** Odense    (Rabondi)

2 plass 1.45 Small tour Final CSI*** Odense (Rabondi)

2 plass 140 speed WC stevnet Helsinki  (Rabondi)

9 plass Helsinki Derby                        (Rabondi)

5 plass Puisance Helsinki                    (Nontario)

Red WC og GP Helsinki Horse Show (Canarias)

9 plass Top Score Oslo Horse Show  (Rabondi)

2 plass Epona Christmas Prix       (Rabondi)

6 plass GP CSI Arendal                (Canarias)

3 plass 6 års finale CSI Arendal    (Lapdanse)

1 plass 1.40 CSI Arendal              (Rabondi)

6 plass Hønefoss GP (inne)  (Canarias)

1 og 3 i Ålesund GP  (Rabondi og Canarias)

Gull Lag NM  (Rabondi Z)

1 plass 6 års Breeders og NM 6 åringer  (Lapdanse)

4 plass i 5 års Breeders og NM 5 åringer  (Miss Angelique)

6 plass NM   (Canarias)

På laget i Nation Cup Bratislava (10 plass)   (Canarias)

1 og 2 plass i Tr.Heim GP  (Rabondi og Canarias)

Vinner 5 års finalen i Tr.Heim   (Miss Angelique)

2 plass Bergen GP    (Canarias)

Vinner 5 års finalen i Bergen  (Miss Angelique)

På laget i Nation Cup Hamina Finland (7 plass)  (Rabondi Z)

6 plass Internasj. klasse Hamina (Canarias)

Nr 4 og 6 i Hønefoss GP (ute)   (Rabondi og Canarias)

Nr 4 og 5 i Arendal GP   (Rabondi og Canarias)

1 plass 1.45 Sandnes Horse Show  (Rabondi Z)

1 plass GP Sandnes  (Rabondi Z)

Flere plasseringer i AEG  (Rabondi og Canarias)

1 plass 6 års finalen under AEG (Lapdanse)

1 plass Internasj. klasse Århus  (Rabondi Z)

Nr 8 i GP kval. Århus  (Rabondi Z)

15 plass CSI AEG GP (Rabondi Z)

2006 

Vant CSI Cupen Sammenlagt   (Rabondi og Henry)

Vant 40 klasser

2 plass Epona Christmas Prix  (Rabondi Z)

4 plass innendørs NM  (Rabondi Z)

Vant tre klasser under CSI Arendal   (Carnival henry)

Nr 6 NM  (Rabondi Z)

Nr 2 i CSI Arendal 5 års finalen (Lapdanse)

Vant 5 års NM Sammenlagt  (Lapdanse)

Nr 3 i Breeders for 5 åringer  (Lapdanse)

3 plass Drøbak Open  (Rabondi Z)

Gull Lag NM  (Rabondi Z)

Vant 5 års finalen i Arendal  (Lapdanse)

Nr 7 i Arendal GP  (Rabondi Z)

Nr 3 i Bergen GP  (Rabondi Z)

Nr 2 i 5 års finalen Bergen  (Lapdanse)

Nr 2 i Sande Mini Prix   (Rabondi Z)

Nr 5 i Stavanger Open  (Rabondi Z)

Vant 5! klasser på samme stevne i Skien

Plassert i begge GP kval. i Århus  (Rabondi Z)

Plassert flere klasser under CSI AEG  (Rabondi Z/Carrot)

2005  

Vant CSI Cupen sammenlagt   (Rabondi Z)

Vant to klasser under CSI Stevnet i Arendal  (Henry)

Sølv Lag NM         (Rabondi Z)

6 plass NM             (Rabondi Z)

4 plass Nm inne  (Rabondi Z)

Nr 2 i Arendal GP    (Rabondi Z)

Nr 1 i Bergen GP   (Rabondi Z)

Red på laget i Nation Cup Tallinn (6 plass)  (Rabondi Z)

Vant klasse under CSIO Tallinn         (Carnival henry)

15 plass Norway GP (Rabondi Z)

9 plass Top Score Oslo Horse Show (Carnival henry)

10 plass 1.45 finale Oslo Horse Show  (Rabondi Z)

Vant klasse under CSIO Drammen   (Carnival henry)

Plassert 4 ganger i top 5 under CSI Vesfold (Henry og lokota)

2004  

1 plass 1.50 klasse under WC stevnet Oslo   (Rabondi Z)

6 plass 1.50 CSIO Drammen  (Rabondi Z)

Gull NM inne          (Rabondi Z)

Gull Lag NM          (Rabondi Z)

5 plass NM ute     (Rabondi Z)

1 plass Arendal GP   (Rabondi Z)

2 plass Bergen GP  (Rabondi Z)

8 plass Kval Ypaja Derby  (Sunny Boy)

Nr 6 i GP kval CSIO Podebrady (Rabondi)

På Nation Cup laget i Podebrady, Tsjekkia (10 plass)  (Rabondi Z)

På Nation Cup laget i Ypaja, Finland (6 plass)  (Rabondi Z)

18 plass Norway GP (Rabondi Z)

Nr 11 i Ypaja GP   (Rabondi Z)

Vant klasse CSI Holte     (Danse de La Manche)

Plassert flere klasser i Århus   (Rabondi Z/Killian)

2003 

Gull NM inne   (Rabondi Z)

Sølv NM ute    (Rabondi Z)

5 plass Lag NM  (Nice Surprice)

Nr 3 1.50 CSIO Drammen   (Rabondi Z)

Resserve EM i Tyskland   (Rabondi Z)

Red Riders Tour i Donaueshingen, Tyskland   (Rabondi Z)

Nr 11 WC Tallinn   (Rabondi Z)

Nr 4 Small tour Final CSIO Hamina (Rabondi Z)

Nr 2 Internasj. klasse Tallinn WC   (Rabondi Z)

Nr 1 Ålesund GP   (Rabondi Z)

Nr 3 Arendal GP    (Rabondi Z)

Nr 5 Hønefoss GP   (Rabondi Z)

Nr 6 Internasj klasse i Helsinki WC  (Nice Surprice)

Vant to klasser under CSI Århus    (Danse de La Manche)

Nr 2 i 1.50 klasse i Århus (Rabondi Z)

24 plass Helsinki World Cup  (Rabondi Z)

Red WC i Oslo, Helsinki og Tallinn   (Rabondi Z)

2002   

Sølv NM inne                          (Rabondi Z)

Bronse Lag NM                         (Danse de La Manche)

1 plass Karlstad GP Sverige                (Rabondi Z)

4 plass Nation Cup Drammen             (Rabondi Z)

5 plass Nation Cup Århus, Danmark  (Rabondi Z)

5 plass Nation Cup Helsinki, Finland   (Rabondi Z)

9 plass Helsinki Derby   (Danse de La Manche)

5 plass Speed klasse Oslo Horse Show (Danse De La Manche)

8 plass Speed klasse Oslo Horse Show (Danse De La Manche)

8 plass Århus CSIO GP   (Rabondi Z)

15 plass GP Helsinki (Rabondi Z)

3 plass GP Kval. Århus   (Rabondi Z)

8 plass WC kval. Verona, Italia   (Rabondi Z)

13 plass WC Verona, Italia   (Rabondi Z)

24 plass WC Oslo      (Rabondi Z)

18 plass Norway GP  (Rabondi Z)

Bronse Nordisk Lag    (Rabondi Z)

1 plass Drøbak Open  (Rabondi Z)

1 plass Ålesund GP    (Rabondi Z)

5 plass Hønefoss GP   (Rabondi Z)

5 plass Arendal GP   (Rabondi Z)

2001 

5 plass NM ute    (Rabondi Z)

Sølv NM inne    (Rabondi Z)

7 plass Norway  GP CSIO    (Rabondi Z)

1 plass 2 kval VM 5 års Zangersheide, Belgia   (Ramilott)

1 plass laghoppning Karlstad Sverige   (Cascadeur Du Bourg)

3 plass GP Kval Århus CSI/WC       (Rabondi Z)

1, 2 og 3 plass internasj. klasser CSIO Ypaja (Gatsby og Rabondi Z)

2 plass Knock Out Oslo Horse Show (Gatsby)

4 plass Speed klasse Oslo Horse Show (Gatsby)

6 plass Ypaja CSIO GP           (Rabondi Z)

5 plass GP kval CSI Strømsholm, Sverige  (Gatsby)

11 plass Strømsholm CSI GP     (Rabondi Z)

6 plass GP kval. Åland CSI        (Rabondi Z)

7 plass Åland CSI GP           (Rabondi Z)

5 plass Hønefoss GP            (Rabondi Z)

6 plass Bergen GP              (Rabondi Z)

2 plass Ålesund Mini Prix   (Rabondi Z)

2 plass Drøbak Open           (Rabondi Z)

Red på laget i Nation Cup Ikast, Danmark (10 plass)  (Rabondi Z)

Red Oslo Horse Show

2000  

Gull Lag NM                                     (Rabondi Z)

4 plass NM ute                                   (Rabondi Z)

6 plass NM inne                                   (Rabondi Z)

Vant 60! Klasser

1 plass Karlstad GP, Sverige                (Rabondi Z)

4 plass Thisted Derby, Danmark           (Gatsby)

1 plass THY Cup, Thisted, Danmark     (Gatsby)

1 plass Ålesund Mini Prix            (Lionheart)

2 plass Ålesund GP                    (Rabondi Z)

4 plass Askim  GP                     (Rabondi Z)

4 plass Rogaland GP                  (Rabondi Z)

7 plass Bergen GP                      (Rabondi Z)

2 plass Drøbak Open                 (Rabondi Z)

4 plass Drøbak Open                (Lionheart)

2 plass Sula Mini Prix                 (Rabondi Z)

4 plass Brunla Mini Prix            (Rabondi Z)

4 plass Kr.Sand GP                  (Rabondi Z)

Red Oslo Horse Show     

1999   laget.jpg - 7.52 Kb

Gull Lag NM                     (Rabondi Z)

6 plass NM inne                 (Rabondi Z)

3 plass Thisted Derby        (Cocain)

7 plass Ålborg GP             (Bandit)

4 plass Drøbak Open         (Taipan)

1 plass Kr.Sand Mini Prix  (Rabondi Z)

3 plass Sula Mini Prix         (Rabondi Z)

2 plass Ålesund Mini Prix     (Rabondi Z)

1998  

Sølv NM inne        (Cocain)

5 plass NM ute       (Queen Of Class)

nr 4 i Klasse Oslo Horse Show  (Cocain)

Nr to i Brunla Mini Prix       (Queen Of Class)

Nr 4 i Drøbak Open            (Queen Of Class)

Nr 3 Mini Prix Arendal       (Priory Poser)

Red Oslo Horse Show       (Cocain)

1997  

Bronse Nordisk         (Nonstop)

Bronse Nm inne       (Nonstop)

Deltok I EM, Moorsele, Belgia            (Nonstop)

nr 6 Internasj. Klasse CSIO Helsinki   (Nonstop)   

4 plass NM ute               (Nonstop)

Nr 3 Arendal Mini Prix   (Oxaro)

nr 3 i Sandnes Gp            (Nonstop)

nr 5 i Hønefoss GP         (Nonstop)

Red Oslo Horse Show    (Nonstop)

1996

Red Nordisk              (Victory)

Bronse NM Inne           (Longwood)

Plassert Hurdal Derby   (That ll Do)

1 plass 2.avd NM          (Carlos)

1 plass Mini Prix Arendal  (That ll Do)

Plassert Mini prix Arendal  (Little Nina)

Plassert Mini Prix Rogaland    (Little Nina og Longwood)

Plassert Kraft Cup Borås Sverige (Little Nina)

1995

Gull NM Inne              (Little Nina)

Vant 35 klasser på samme hest (Little Nina)

Plassert Hurdal Derby   (Little Nina)

Nr to i 1.40 Hurdal     (Little Nina)

Nr 1 og 2 i Drammen Speed Derby (Ninja og Little Nina)

1 plass Laghoppning Sverige   (Little Nina)

Red Oslo Horse Show   (Little Nina)

1 plass Webasto Cup Ålesund (Little Nina)

1 plass Samsung Cup    (Little Nina)

Kretsmester lag og Ind. (Little Nina)

1994

7 plass NM Inne  (Caro)

1992

1 plass Laghoppning Karlstad, Sverige  (Flashdanse)

5 plass  Karlstad, Sverige  (Flashdanse)

8 plass Nm Inne  (Flashdanse)

5 plass Samsung Cup  (Flashdanse)

1990

Bronse KM Dressur (Beauty)

Sølv KM Sprang (Caligula)



Stedet for deg som vil noe mer!